Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  Підключення Реклама

Звичайна телефонія
ISDN-під’єднання
ІР-телефонія

Звичайна телефонія (фіксований телефонний зв’язок):

Ми пропонуємо ідеальне рішення по проведенню телефонної мережі для приватних осіб і організацій міста Луцька, Луцького району, Нововолинська та його околиць. Термін встановлення телефонного номеру при наявності технічної можливості не перевищує 1 місяць. Більш докладну інформацію Ви можете отримати після того як залишите заявку на під'єднання. Оформити заявку можна також за телефоном 288-888 або за адресою: м.Луцьк, вул. Потебні 50.
При наявності технічної можливості встановлення телефону, споживачу необхідно залишити в абонентському відділі підприємства „Візор” заяву та надати паспорт з відміткою про реєстрацію постійного місця проживання, а також для громадян, які мають пільги, документи, якими ці пільги засвідчені. На підставі зазначених документів укладається договір на встановлення телефону та надання послуг електрозв’язку.
Якщо заявник мешкає в квартирi без реєстрацiї постiйного мiсця проживання, заява про надання послуг електрозв'язку подається разом з копiєю документiв про право власностi на житло.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми проектуємо підключення в кожному конкретному випадку індивідуально і кінцеве технічне рішення залежить від місця розташування Вашого дому чи офісу Вашої компанії, наявності необхідних комунікацій та інших специфічних вимог.

ISDN - підключення
ISDN (Integrated Services Digital Network) - цифровий зв’язок з інтегрованими послугами, який забезпечує з’єднання між двома абонентськими пристроями для підтримки можливості передачі даних, голосу та відео по оптичному кабелю або по одній лінії за допомогою базового (BRІ) чи первинного (PRІ) доступу.

Підприємство «Візор» надає послуги ISDN європейського стандарту Euro ISDN з інтерфейсами:
BRI — Basic Rate Interface (основний доступ) - надається абонентам за попередньою домовленістю.
При використанні лінії базового доступу (BRI) ISDN один B-канал (64 Кбіт/с) можна відвести під телефонний зв'язок, а другий В-канал (64 Кбіт/с) — під передачу даних.
PRI — Primary Rate Interface Е1(первинний доступ).
Включення в порт первинного доступу (PRІ) – ідеальне рішення для офісних АТС ємністю від десяти до кількох сотень ліній. Підключення обладнання оснащеного PRI – портами (міні АТС, сервера доступу та ін.) надає можливість ефективного управління доступом до телефонної мережі загального користування, істотного розширення сервісів для внутрішніх користувачів міні–АТС, створення довідниково-інформаційних та диспечерських служб, організації доступу до локальних і глобальних мереж.

Переваги ISDN:
• Повністю цифровий канал передачі інформації від початку до кінця;
• Високошвидкісна передача даних;
• Миттєве встановлення з'єднання;
• Посекундна тарифікація;
• Доступ в глобальну мережу Інтернет по єдиній лінії одночасно з передачею голосу;
• Розширення можливостей традиційної телефонії/передачі даних;
• висока якість і надійність зв'язку;
• можливість підключення до мережі ISDN по звичайній мідній парі, що істотно знижує вартість рішення;
• можливість одночасно вести телефонні переговори і передавати дані.