Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  Телефонія Реклама

Про телефонію
Місцевий
Міжміський та міжнародний

Вашому затишному будинку або сучасному офісу не вистачає такої простої речі як зв'язок? Мобільні телефони, звичайно ж, виручають, вони зараз у кожного в кишені, але наш рідний, звичний телефон і дешевше, і надійніше, і без шкоди для здоров’я (без опромінення). Телефон повинен бути в кожному будинку, а тим більше офісі! Що ж ще повинно бути? Природно, Інтернет!

Підприємство „Візор” пропонує послуги мережі Інтернет із усією необхідною інфраструктурою, цифрового телефонного зв’язку, ІР-телефонії та ІР-телебачення (Triple Play) найвищої якості мешканцям і організаціям міста Луцька та Волинської області.

На сьогоднішній день „Візор” - один з найбільших операторів зв’язку Волині, що забезпечує телекомунікаційні послуги світового рівня. Ліцензія АГ №506777 від 16.03.2011 року про надання послуг телефонного зв’язку.

Найсучасніші технології, розгалужена топологія цифрової оптоволоконної мережі, цілодобовий моніторинг, технічна підтримка і професіоналізм співробітників, що володіють значним досвідом побудови телекомунікаційних мереж, дозволяють забезпечувати клієнтів послугами зв'язку найвищої якості і надійності. Ефективність рішень підприємства дозволяє пропонувати своїм клієнтам високу якість сервісу, що відповідає світовим стандартам.

Тарифи на послуги телефонного зв'язку, послугу ІР-телефонія, а також ціни на встановлення телефону і підключення до мережі Інтернет є одними з кращих серед тарифів операторів зв'язку Волині. Цінова політика підприємства розрахована на самі широкі верстви населення, надаються різноманітні знижки, а також можливе встановлення телефонних номерів в кредит. Плата за користування телефонним зв’язком здійснюється за тарифами Держкомітета зв’язку України з урахуванням певних знижок.

Для того, щоб стати абонентом „Візор”, Ви повинні ознайомитись з тарифами та обрати найбільш зручну для Вас схему оплати. Для встановлення телефону Вам необхідно подати відповідну заявку для перевірки технічної можливості під’єднання.

Підприємство пишається своїми клієнтами, що зробили вибір на його користь, гарантує їм високу якість телекомунікаційних послуг і має намір впроваджувати останні нововведення у світі зв’язку.

Про телефонію

Нині надійний і стабільний зв'язок є , як правило, головною складовою успіху будь-якого бізнесу. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш оптимальні варіанти для вирішення їхніх задач : ощадливі - для мешканців міста Луцька та Волинської області, дрібного і середнього бізнесу; комплексні - для великих компаній, нестандартні - якщо необхідно створити віртуальний офіс або об'єднати кілька офісів у єдину телефонну мережу.
Підприємство „Візор” - один з операторів телефонного зв'язку Волині, що надає послуги телефонного зв'язку на основі власної цифрової телефонної мережі, що використовує комутаційне устаткування передових виробників і базується на транспортній волоконно-оптичній мережі .
При організації доступу до луцької телефонної мережі загального користування Ви зможете користуватися наступними послугами:
• місцевим телефонним зв'язком;
• міжміським і міжнародним телефонним зв'язком;
• доступом в мережу Інтернет;
• додатковими послугами.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми проектуємо підключення в кожному конкретному випадку індивідуально, і кінцеве технічне рішення залежить від місця розташування Вашого дому чи офісу Вашої компанії, наявності необхідних комунікацій та інших специфічних вимог.

Наші можливості

• Підключення по оптичному, мідному кабелі або з застосуванням безпроводних технологій, що дозволяє реалізувати як базові функції телефонного зв'язку, так і інтелектуальні функції обробки викликів, функції поштового сервера, функції сполучення з локальними і корпоративними ІР-мережами , інтеграцію Радіо-мережі зв'язку Wi-Fi та WiMAX в єдину комунікаційну структуру.
• Об'єднання великої кількості номерів у бізнес-групу з можливістю скороченого набору номера для зв'язку всередині офісу.
• Підключення багатоканальних номерів для організації служби підтримки, довідкової служби та ін.
• Організація ІP-каналів для тих, хто не тільки розмовляє по телефоні , але й хоче мати доступ в Інтернет, обмінюватися даними, улаштовувати відеоконференції та багато іншого.

Місцевий телефонний зв'язок

Місцевий телефонний зв’язок — це послуга, що надає користувачу можливість спілкуватись з особами, які знаходяться в тому ж місті (районі).
«Візор» пропонує послуги високоякісного телефонного зв'язку, на основі цифрової телефонної мережі, що використовує сучасне комутаційне обладнання та базується на транспортній волоконно-оптичній мережі. Сучасні технології передачі даних дозволяють використовувати нетрадиційні методи зменшення вартості послуг телефонного зв'язку при збереженні того ж рівня зручності використання і функціональних можливостей, що є особливо актуальним при посекундній системі оплати послуг телефонії.
Ви зможете отримати необхідну кількість луцьких телефонних номерів, з урахуванням територіальних можливостей, а також при потребі збільшити їх чисельність. Ми запропонуємо максимально вигідне вирішення Ваших телекомунікаційних завдань.

Ми пропонуємо Вам:
• необхідну кількість телефонних ліній;
• додаткові телефонні номери;
• якісний цифровий зв'язок;
• конкурентоздатні тарифи і розцінки;
• широкий вибір додаткових послуг;
• послуги мережі Інтернет.

Відлік тривалості місцевої телефонної розмови починається з моменту відповіді будь-якої особи або абонентського пристрою (факсимільний апарат, автовідповідач, автоматичний визначник номера, модем і т.ін) і закінчується в момент розриву з’єднання. Одиниця вимірювання часу з’єднання — 1 секунда. Місячний обсяг користування послугами місцевого телефонного зв’язку визначається як сума тривалості всіх місцевих розмов, здійснених протягом місяця з телефона абонента.

Абонент телефонної мережі «ВіТЕЛ» щомісячно сплачує абонентну плату незалежно від факту отримання послуг. В разі замовлення додаткових послуг, їх місячна вартість включається до абонентної плати. Тарифи на послуги місцевого телефонного зв’язку встановлюються Національною Комісією з питань Регулювання зв’язку України.

Співпрацюючи з нами, Ви економите і гроші і час!

Міжміський і міжнародний телефонний зв'язок

Підприємство «Візор» пропонує послуги міжміського і міжнародного телефонного зв'язку, що надаються на базі сучасної цифрової волоконно-оптичної мережі, інтегрованої в українські і міжнародні телефонні мережі. При збереженні високої якості послуг ми досягаємо їх низької собівартості для абонентів завдяки використанню передових технологій і професійному плануванню мережі.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:
• ідеальне слухосприйняття звуку;
• миттєве встановлення з'єднання;
• реальне зниження витрат.

Наші переваги:
• висока якість цифрового зв'язку;
• доступні ціни;
• гнучка система знижок;
• детальний біллінг і можливість контролювати свої витрати на міжнародні і міжміські переговори .

Підприємство «Візор» надає можливість встановлювати міжміське і міжнародне з'єднання з будь-якого телефонного апарату з тоновим набором, що має вихід на луцькі міські телефонні мережі з високою якістю зв'язку. Технічні можливості мереж підприємства«Візор» дозволяють скоротити час з'єднання, поліпшити якість звуку і розбірливість мови.