Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  Послуги Реклама

- Послуги Візор
- Послуги Vitel

ПОСЛУГИ VITEL

Наш сервіс пропонує економний високотехнологічний телефонний зв’язок по всьому світу.
Для реалізації з’єднання будь-якого виду телефонії в залежності від того чи Ви є Абонентом «Візор» чи інших операторів, Вам необхідно укласти угоду або пройти реєстрацію Вас як Абонента «Візор», тобто отримати Номер рахунку та ПІН-код.

Для цього Ви маєте такі варіанти:

1. Укласти з нами договір:

1.1. про надання послуг електрозв’язку (звичайна фіксована стаціонарна телефонія), отримавши при цьому номер телефону в номерному ресурсі 288-ххх. При організації доступу до луцької телефонної мережі загального користування Ви зможете користуватися наступними послугами:
• місцевим телефонним зв'язком;
• міжміським і міжнародним телефонним зв'язком;
• доступом в мережу Інтернет;
• додатковими послугами.

1.2. про надання послуг ІР-телефонії і таким чином отримати:

1.2.1. номер телефону в номерному ресурсі 288-ххх;

1.2.2. номер телефону з серії 600 - 9999 внутрішніх (сірих) номерів мережі Vitel, який дозволяє здійснювати значно дешевші дзвінки (вхідні та вихідні) між абонентами з внутрішньою нумерацією Vitel.

Особливості під’єднання дивитись тут.

2. Без укладання договору:
Переваги:
- не потрібно звертатися в офіс підприємства «Візор»/
Недоліки:
- Ви не отримуєте номеру телефону Vitel, а отже не можете отримувати вхідні дзвінки.

2.1. Якщо Ви власник будь-якого телефонного апарату, що підтримує тональний набір, незалежно від телефонного оператора і не маєте доступу до мережі Інтернет, то Ви можете скористатись нашими послугами зі звичайного телефону . В такому випадку отримати Номер рахунку та ПІН-код Ви можете шляхом купівлі стартового пакету в місцях продажу карток зв’язку «Візор 3 в 1» та стартових пакетів ІР-телефонії.
Зверніть увагу на те, що максимальна зручність використання Послуги ІР-телефонії досягається шляхом використання послуги АВН (автоматичного визначника номера), яка дає можливість зареєструвати свій номер телефону в базі даних, для можливості здійснення дзвінків без набору Номера рахунку та ПІН-коду, тобто система визначає номер телефону, з якого Ви дзвоните, і самостійно вводить Ваші Номер рахунку та ПІН-код.

2.2. Якщо Ви маєте Інтернет будь-якого провайдера (у тому числі абоненти мережі «СвітLAN» та «ВізорNET»), але не маєте телефону, то Ви можете підключитись через комп’ютер або використовуючи VoIP-шлюз. У цьому випадку пройти реєстрацію можна на сайті www.card.lutsk.ua пункт меню «Новий користувач» (ІР-телефонія реєстрація) з допомогою картки зв’язку «Візор 3 в 1» (Купувати стартовий пакет не обов’язково).