Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  IP-телефонія Реклама

Що це таке
Історія
Переваги
Якість
Реєстрація
Послуги (АВН, голосове меню)
Підключення

Історія

1993 р. Чарлі Кляйн в Університеті штату Ілінойс (США) випустив у світ Maven, першу програму для передачі голосу по мережі за допомогою РС. Одночасно одним з найпопулярніших мультимедійних додатків в мережі стала CU-SeeMe, програма відеоконференцій для Macintosh (Mac), розроблена в Корнельськом університеті.

Квітень 1994 р. Політ човника Endeavor. NASA передало на Землю його зображення за допомогою програми CU-SeeMe. Одночасно, використовуючи Maven, спробували передавати і звук. Отриманий сигнал з Льюїсовського дослідницького центру поступав на пристрій, сполучений з Інтернет, і будь-який охочий міг почути голоси астронавтів. Потім одну програму вбудували в іншу, і з'явився варіант CU-SeeMe з повними функціями аудіо і відео для РС.

Лютий 1995 р. Ізраїльська компанія VocalTec запропонувала першу версію програми Internet Phone і вже тисячі людей завантажили цю програму з домашньої сторінки VocalTec і почали спілкуватися.

Всі дуже швидко оцінили перспективи, які відкривала можливість розмовляти, знаходячись в різних півкулях і не оплачуючи при цьому за міжнародні дзвінки.

Вересень 1995 р. у роздрібному продажі з'явилася перша з таких програм — DigiPhone, розроблена невеликою компанією в Далласі (штат Техас), яка запропонувала «дуплексні» можливості, дозволяючи говорити і слухати одночасно.
Березень 1996 р. дві компанії VocalTec і виробник ПЗ для комп’ютерної телефонії Dialogic обявили про спільний проект під назвою «Internet Telephone Gateway». Ціллю було «навчити» звичайні телефонні апарати працювати через Інтернет.
Ось так за декілька років з’явилася можливість з’єднання через Інтернет будь – яких звичайних телефонних абонентів, що знаходяться в різних місцях планети. Низька вартість зв’язку створили передумови для корінних змін телекомунікаційного світу.