Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  IP-телефонія Реклама

Що це таке
Історія
Переваги
Якість
Реєстрація
Послуги (АВН, голосове меню)
Підключення

Переваги

1. Висока якість, що набагато перевершує аналогові телефонні лінії.

2. Економія за рахунок зниження витрат: значно скорочується вартість міжнародних розмов. Низькі тарифи на розмови між абонентами усередині мереж «СвітLAN» та «ВізорNET». Відсутня плата за з’єднання.
Можливість безкоштовно користуватися в своєму офісі голосовою поштою, перенаправленням дзвінків і багатьма іншими голосовими послугами. Помітна економія в порівнянні з традиційною телефонією.

3. Мобільність. Для деяких компаній характерні часті переміщення робочих місць співробітників з своїми телефонними номерами. Це пов'язано з додатковими витратами робочого часу техніків і матеріалів на перекомутацію номеру. При використанні IP-телефонії користувачі самостійно реєструють свої телефони в мережі компанії і при переїзді не потрібно ніяких змін в конфігурації устаткування.
IP-телефонія доступна з будь-якої точки світу де є Інтернет, причому за однаковими тарифами.

4. Ви можете отримати необмежену кількість луцьких, нововолинських та інших номерів незалежно від місця знаходження офісу. За бажанням клієнта може бути організований багатоканальний телефонний номер.

5. Відкриття нового офісу. При створенні філіалу головної компанії потрібно було придбати АТС, прокласти телефонну мережу, підключити її до АТС. З використанням IP-телефонії достатньо тільки підключитися до Internet.

6. Економія на техперсоналі і лініях зв'язку. Традиційно служба зв'язку і IT відділ - різні логічні і фізичні одиниці в структурі компанії. При використанні IP-телефонії телефонна мережа адмініструється мережевим або системним адміністратором і самими користувачами (у потрібних межах) через WEB браузер. Відпадає потреба в прокладенні окремої телефонної мережі, оскільки використовується одна IP мережа для голосу і даних.

7. Підвищення якості передачі факсового повідомлення. Оскільки, по суті, факсове повідомлення - потік цифрових даних, а в технології VоIP дані передаються в цифровому вигляді, тому при передачі повідомлень факсом знижується навантаження на канали і підвищується якість.

8. Легкість переходу: Клієнти Візора самі вибирають темпи поступового переходу до IP зв'язку. Політика Візора відносно призначених для користувача пристроїв дозволяє рухатися поетапно, одночасно захищаючи вже зроблені інвестиції в АТС.

9. Безпека: захист зв'язку між кінцевими пристроями при кожному IP-дзвінку.

10. Передова технологія. Не стійте на шляху технічного прогресу.