Контактний телефон:
+38 (0332) 288-888 (багатоканальний)
Хто володіє зв’язком,
той володіє світом.
  IP-телефонія Реклама

Що це таке
Історія
Переваги
Якість
Реєстрація
Послуги (АВН, голосове меню)
Підключення

Підключення

До ІР-телефонії можна під’єднатися будь - яким із нижче описаних способів.

Увага! Для того, щоб скористатися послугами ІР-телефонії та отримати міський номер Вам необхідно перейти до розділу «Заявка» або звернутися за адресою м.Луцьк, вул. Потебні, 50, тел. 288-888.

IP-телефонія – із звичайного телефону

З’єднання можливе із звичайного телефону будь - якого оператора зв’язку ( «Укртелеком», «Datagroup», мобільні оператори, тощо). Для цього потрібно набрати багатоканальний номер оператора Візор: 288-881 і слідувати голосовим вказівкам.

IP-телефонія – використання комп’ютера

Комп'ютер із звуковою картою, системами введення-виведення звукової інформації (колонки, мікрофон). На Ваш комп'ютер встановлюється софтфон (детальніше дивитись тут), налагоджується на Візор, як провайдера ІР-телефонії і Ви можете здійснювати дзвінки прямо зі свого комп'ютера.

IP-телефонія з використанням VоIP шлюзу

ІР-телефонія з індивідуальним викоританням VoIP шлюзу

В цьому випадку Ви купуєте VoIP-шлюз (голосовий шлюз), до якого можна підключити звичайний телефонний апарат, настроюється шлюз на нас, як провайдера IP-телефонії і Ви зможете дзвонити звичним для Вас чином.

IP-телефонія - використання VoIP-телефону

ІР-телефон дозволяє здійснювати дзвінки, використовуючи мережу Інтернет або корпоративну мережу замість традиційної телефонної мережі загального користування (ТМЗК). При цьому голос перетвориться в IP-пакети і передається по мережі Інтернет. Використання послуги IP-телефонії, що надається Візором, дозволяє значно скоротити витрати на телефонні розмови. Економія засобів стає особливо помітна при частому здійсненні міжнародних дзвінків.
IP-телефон працює подібно до звичайного телефонного апарату. Номери всіх абонентів повинні бути зареєстровані у нас на Візорі.

IP-телефонія - використання VоIP шлюзу разом з міні АТС

Якщо у Вашої міні АТС є вільний зовнішній порт, VoIP-шлюз (голосовий шлюз), можна підключити безпосередньо до нього і налагодити міні АТС так, щоб дзвінки за межі офісу прямували на VоIP шлюз. Тепер Інтернет-телефонія доступна кожному, чий телефон підключений до внутрішніх портів МІНІ-АТС. Звичайно, можна і обмежити доступ деяких співробітників до міжнародних дзвінків.

IP-телефонія - використання голосового шлюзу

Використавши голосовий шлюз можна під’єднати і офіс будь-якого підприємства до IP-телефонії, чим суттєво зменшити фінансові витрати на зв’язок.

Корпоративна IP-телефонія

Дана послуга дозволяє організувати за допомогою IP-телефонії виділені канали передачі голосових даних. Зв'язок між двома об'єктами, що знаходяться в різних містах (або в різних частинах міста), здійснюється з використанням глобальної мережі Інтернет.

Розглянемо реальний приклад.

Центральний офіс компанії знаходиться в м. Луцьк, а її філіал в м. Рівно і два малих офіси в м. Нововолинськ і м. Володимир - Волинськ.

Для зв'язку використовуються Інтернет канали, використання яких оплачує як офіс в Луцьку, так і філіали в Рівно, Нововолинську та Володимир-Волинську. Для зниження ціни міжміських розмов, була спроектована і впроваджена корпоративна мережа передачі інформації, що охоплює всі офіси.

Рішення по створенню єдиної корпоративної системи IP-телефонії, що реалізоване в даному випадку, дозволяє отримати істотні переваги, зокрема:
• прямі луцькі номера в офіс м. Рівно;
• прямі рівненські номера в офіс м. Луцьку;
• зниження витрат на міжміські/міжнародні/мобільні переговори;
• відмова від витрат на побудову окремої телефонної системи у віддаленому офісі (оскільки всі IP-телефони керуються кластером серверів обробки викликів центрального офісу);
• скорочення експлуатаційних витрат (оскільки відсутня необхідність тримати обслуговуючий персонал у віддаленому офісі);
• просте і зручне використання телефонних сервісів IP-телефонії.

IP- телефонія через GSM-шлюз

Можливо Ваша компанія вже використовує GSM-шлюз для здешевлення мобільних, а IP-телефонію - міжнародних розмов. Тоді чому не з'єднати ці 2 мережі для Вашого офісу - GSM і VоIP? В цьому випадку Ви зможете здійснювати міжнародні дзвінки за найнижчими тарифами прямо з свого мобільного телефону! Ви отримуєте інтегрований VоIP-GSM шлюз без втрати стандартних можливостей GSM-моста.

Безлімітний тариф

Коли GSM-термінал працює за безлімітним тарифом мобільного зв'язку, Ви використовуєте функцію Callback. При дзвінку з Вашого мобільного телефону на GSM-шлюз, він розриває зв'язок до встановлення з'єднання і передзвонює Вам, з’єднує Вас з VoIP-шлюзом, після чого Ви зможете здійснити міжнародний дзвінок. Дзвінок з мобільного на GSM-шлюз обходиться Вам безкоштовно завдяки Callback.

Корпоративний тариф.

Коли GSM -шлюз працює за внутрішньокорпоративним тарифом мобільного зв'язку, Ви дзвоните на GSM -термінал з мобільного апарату, з'єднуєтеся, а потім набираєте міжнародний номер.

Функціональність.

Примітно, що в даному випадку Ви не втрачаєте інших переваг використання свого GSM -шлюзу. GSM -шлюз залишається також підключеним до офісної МІНІ-АТС і співробітники офісу можуть дзвонити з внутрішніх ліній МІНІ-АТС на мобільні телефони, а мобільні абоненти дістають доступ до співробітників в офісі на правах абонентів міської АТС.

Авторизація.

Звичайно, право здійснювати міжнародні дзвінки можуть мати не всі співробітники компанії. Авторизацію і права доступу можна регулювати як засобами шлюзу так і програмними засобами VоIP .